روش های استعلام سوابق تامین اجتماعی

استعلام سوابق بیمه با اپلیکیشن تامین اجتماعی من

اپلیکیشن (نرم افزار) تامین اجتماعی من، امکان استعلام سوابق بیمه ای، استعلام آخرین فیش مستمری و استعلام بدهی کارفرمایان را برای کاربران فراهم کرده است. کافیست قبلا در سایت تامین اجتماعی ثبت نام کرده باشید و با استفاده از نام کاربری و گذرواژه ای که انتخاب کرده اید از خدمات این اپلیکیشن استفاده کنید.

استعلام سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد USSD

برای استعلام سابقه بیمه تامین اجتماعی با استقاده از کد دستوری هر یک اپراتورها نیز باید مراحل قبلی را تکرار کنید تا سوابق بیمه خود را مشاهده کنید.

 • کد USSD مشاهده سوابق بیمه برای همراه اول:#۱۴۲*
 • کد USSD مشاهده سوابق بیمه برای ایرانسل: #۱۴۲۰*۴*
 • کد USSD مشاهده سوابق بیمه برای رایتل: #۱۴۲۰*۴*

دریافت سوابق بیمه تامین اجتماعی با مراجعه حضوری به شعب

با مراجعه به شعب سازمان می توانید درخواست دریافت سوابق بیمه خود را به واحد مربوطه ارائه دهید و آن را دریافت کنید. این روش دریافت سوابق در مقایسه با دیگر روش ها بسیار وقت گیر است و با استفاده از اپلیکیشن پیشخوان 24 بسیار ساده تر و سریع تر می توانید این کار را انجام دهید.

ثبت نام در سایت تامین اجتماعی

برای استفاده از کلیه خدمات غیرحضوری این سازمان قبل از هر چیز باید در سایت سازمان تامین اجتماعی به آت نام کنید. برای ثبت نام در سایت این سازمان فقط به کد ملی خود نیاز دارید و به سادگی می توانید روند ثبت نام را طی کنید. برای پیگیری وضعیت ثبت نام نیز می توانید از طریق همین آدرس اینترنتی و صفحه

دریافت فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی

این سازمان برای تسهیل دریافت فیش حقوقی بازنشستگان و مستمری بگیران خود، امکان دریافت فیش حقوقی با کد ملی و به صورت آنلاین را فراهم کرده است. برای این کار کافیست مستمری بگیران به سایت اینترنتی سازمان تامین اجتمای به آدرس https://www.tamin.ir مراجعه کنند و فیش حقوقی خود را به صورت آنلاین مشاهده کنند. مستمری بگیران می توانند با وارد کردن شماره ملی و شماره مستمری در این سامانه مبالغ پرداختی، کسورات و مانده وام های خود را مشاهده کنند.

برای استفاده از این خدمت نیز لازم است قبلا در سایت ثبت نام کرده باشید. برای ثبت نام ااینترتی کافیست به آدرس و مراحل زیر را طی کنید:

 • روی گزینه ثبت نام در این صفحه کلیک کنید تا وارد صفحه زیر شوید. در این صفحه باید کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. در مرحله بعد اطلاعات شناسنامه ای خود را دقیق وارد کنید.
 • در مرحله بعد اطلاعات شناسنامه ای خود را دقیق وارد کنید.
 • ابتدا ایمیل خود را در قسمت مربوطه وارد کنید. سپس در قسمت گذرواژه، رمز عبور مورد نظر خود را وارد کنید.
 • تمامی اطلاعات ثبت شده در مراحل قبلی به شما نمایش داده می شوند و در صورت صحت باید آن ها را تائید کنید.
 • نتیجه ثبت نام، پس از تکمیل مراحل کاری از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.https://pishkhan24.com

سازمان تامین اجتماعی همه اقشار جامعه مانند کارمندان، کارگران، مدیران و کارفرمایان را بیمه بازنشستگی می کند تا در این دوران بتوانند زندگی راحت تری داشته باشند. کلیت بیمه بازنشستگی به این صورت است که فرد باید طی چند دوره ماهانه به صورت متناوب مبلغی را به حساب تامین اجتماعی واریز کند و پس از آنکه فرد متقاضی در بازه سنی مشخصی قرار گرفت می تواند خود را بازنشسته کند و حقوق دریافت کند.

شرایط بازنشستگی بیمه تامین اجتماعی چیست؟

برای بازنشست شدن و دریافت حقوق از سازمان تامین اجتماعی باید دو شرط رده سنی و مقدار سوابق بررسی شود، بیمه شدگان به صورت معمول با رسیدن به سن 60 سالگی برای آقایان و 55 سالگی برای بانوان و به شرط داشتن حداقل 20 سال سابقه پرداخت حق بیمه می توانند بازنشسته شوند و مستمری دریافت کنند

 • براساس دستمزد و حقوق پرداختی توسط کارفرما
 • براساس ماده ۳۵ قانون این سازمان برای برخی از مشاغل
 • بر اساس دستمزد و حقوق اعلامی متقاضی و قرارداد بین بیمه شده و سازمان برای بیمه مشاغل آزاد و بیمه اختیاری یا خویش فرما (در این حالت میزان دستمزد اعلامی می بایست بین حداقل و حداکثر دستمزد سال مورد نظر باشد.)

نوبت دهی اینترنتی شعب سازمان تامین اجتماعی

برای استفاده از امکان نوبت دهی اینترنتی شعب سازمان باید به سایت reserve.tamin.ir مراجعه کنید. در این روش ابتدا شهر خود را انتخاب می کنید و سپس نوع نوبت دهی را تعیین می کنید. با مراجعه به این سایت 3 نوع نوبت دهی را می توانید انجام دهید:

 • نوبت دهی اداره کل / شعب
 • نوبت دهی کارگزاری
 • نوبت دهی قرار ملاقات با مدیران

استعلام سوابق تامین اجتماعی با کد ملی در پیشخوان 24

برای استفاده از امکان نوبت دهی اینترنتی بیمارستان های سازمان تامین اجتماعی باید به سامانه اینترنتی nobat.tamin.ir مراجعه کنید. پس از انتخاب استان مورد نظر باید شهر، تخصص و نام مرکز درمانی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

انواع بیمه و خدمات

تعهدات این سازمان برابر استانداردهای تعیین شده به وسیله سازمان بین المللی کار و سازمان بین المللی تنظیم شده است. مهم ترین تعهدات و خدمات این سازمان بدین شرح است:

 • مستمری بازنشستگی
 • کمک هزینه ازدواج
 • بیمه ن خانه دار
 • غرامت دستمزد ایام بارداری
 • مستمری از کار افتادگی
 • مستمری بازماندگان
 • مقرری بیمه بیکاری
 • غرامت دستمزد ایام بیماری
 • پرداخت هزینه وسایل کمک پزشکی
 • کمک هزینه کفن و دفن

بیمه اختیاری و بیمه اجباری سازمان تامین اجتماعی

بیمه اختیاریhttps://pishkhan24.com/tamin

همان طور که از نامش پیداست، بیمه ای است که شخص به صورت اختیاری، خود را بیمه می کند. افرادی که بیمه اجباری نیستند و کارفرما ندارند، می توانند خود را بیمه اختیاری یا بیمه خویش فرما کنند و از مزایای آن بهره مند شوند. اگر هم قبلا شما سابقه بیمه اجباری داشتید و به هر دلیلی علاقه ای به کار کردن با کارفرماهای قبلی ندارید، می توانید بیمه خود را به صورت خویش فرما ادامه دهید.

بیمه اجباری

تمام کسانی که در قبال دریافت حقوق و دستمزد در شرکت ها، کارگاه ها و. کار می کنند و مشمول قانون کار می شوند.

انواعمختلفحقبیمه

چرا بیمه تامین اجتماعی؟

در ایران بیمه های تکمیلی همچون بیمه ایران، بیمه عمر، بیمه پارسیان خدمات خود را در اختیار مردم قرار می دهند اما بیمه تامین اجتماعی با بقیه بیمه هایی که تاکنون شنیده اید تفاوت دارد، این بیمه بیش از چهل ملیون نفر یعنی بیش از پنجاه درصد مردم ایران را تحت پوشش خود قرار داده است. بیمه تامین اجتماعی طرح هایی مانند بیمه اجباری، بیکاری، حوادث، زایمان، ازکار افتادگی را در دست اجرا دارد. متقاضیان می توانند با پرداخت سوابق طی چند ماه مشروط به شرایطی مشمول این طرح ها شوند. از مهم ترین این طرح ها بیمه بازنشستگی است که در ادامه به صورت مفصل به توضیح آن خواهیم پرداخت.

بیمه بازنشستگی تامین اجتماعی چیست؟

مشاهده سوابق تامین اجتماعی با استفاده از کد ملی در پیشخوان 24

پرداخت با USSD| قبضینو

راهنمای پرداخت قبض با قبضینو

بیمه ,تامین ,اجتماعی ,سازمان ,سوابق ,دریافت ,تامین اجتماعی ,خود را ,سوابق بیمه ,ثبت نام ,نوبت دهی ,سازمان تامین اجتماعی ,بیمه تامین اجتماعی ,سوابق تامین اجتماعی ,ussd مشاهده سوابق

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

amiralijanbod postsalemb edu جالبترین خبر دیجیتال nabmovies اس ام اس عاشقانه دانلود فيلم هاي برتر aldrich-merck sitetehran My wonderful life