با اين روش ها ديگر لازم نيست مشتركين وقت خود را درترافيك و يا صف طولاني شعب بانكshy;ها صرف نمايند. بلكه در هر ساعت از شبانه روز، درمنزل، يا درمحل كار و در هر مكان ديگر حتي خارج از محل سكونت خود مي توانند اقدام به پرداخت قبض همراه خود را پرداخت نموده و ديگر نگران تاخير و ديركرد در پرداخت آن نباشند.

درگاههای پرداخت شامل سرویسها و نرم افزارهای اینترنتی برای نقل و انتقالات اطلاعات به بانک پذیرنده (Acquiring Bank)و همچنین سرویس دهی از سوی بانکهای صادرکننده (Issuer Bank) میباشد. پرداخت آنلانین جریمه موبایل در اصل، درگاههای پرداخت ازطریق یک ارتباط امن باعث تسهیل ارتباطات درون بانکی شده و میتواند به سوئیچ بانک یا شرکت ارایه دهنده خدمات پرداخت متصل شده و امکان برقراری ارتباط و انجام تراکنش های مالی را از طریق پروتکل های مورد استفاده توسط مؤسسات مالی فراهم می کند. رمز یک جزء لاینفک در تمام درگاههای پرداخت است، شماره های کارت اعتباری میبایست برای حفاظت در مقابل افراد متقلب رمزگذاری شود.

امروزه همه بانک ها نیز امکانپرداخت قبض تلفن ثابت را در سایت های خود ایجاد نموده اند. در این روش مشترک با مراجعه به یک سایت پرداخت آنلاین قبض و انتخواب قبض مورد نظر مثلا قبض گاز و یا قبض آب با وراد کردن مشخصات شناسه قبض و شماره پرداخت قبوض به یک درگاه پرداخت هدایت می شود که با ورد کردن مشخصات شماره کارت و رمز دوم قادر به پرداخت راحت قبض می شود. از مزایایی اصلی روش پرداخت انلاین قبض، سرعت بالا عدم مراجعه به بانک و امکان پرداخت آسان پرداخت اینترنتی تلفن همراه از هر مکان و در هر ساعتی می باشد. پرداخت با خودپرداز ها ATM یکی دیگر از روش های پرداخت استفاده از خودپرداز ها می باشد.

قبوض آب را مي توان از طريق اينترنت، تلفن بانك، قبضینو و همراه بانك، پيام كوتاه، خودپرداز و پايانه فروش به صورت غير حضوري پرداخت نمود كه ذيلا هريك از آنها توضيح داده شده اند.ابتدا مشتريان گرامي بايد در يكي از بانكهاي ارائه دهنده خدمات غير حضوري پرداخت قبوض با در دست داشتن مدارك لازم حساب افتتاح نموده و سرويس پرداخت غيرحضوري قبوض را در كليه محيطهاي مجازي (تلفنبانك، پيامك بانك، همراه بانك، اينترنت و .) در شعبه افتتاح كننده حساب، فعال نمايند. و برای پرداخت قبض جریمه سپس با تكميل فرم استفاده از خدمات مذكور در بانك مذكور اين فرم براي برخي بانكها روي پايگاه اينترنتي بانك مذكور قرار دارد.) پاكتي حاوي شناسه كاربري و رمز عبور جهت پرداخت الكترونيكي قبوض دريافت نمايند.

درگاههای پرداخت شامل سرویسها و نرم افزارهای اینترنتی برای نقل و انتقالات اطلاعات به بانک پذیرنده (Acquiring Bank)و همچنین سرویس دهی از سوی بانکهای صادرکننده (Issuer Bank) میباشد. در اصل، درگاههای پرداخت ازطریق یک ارتباط امن باعث تسهیل ارتباطات درون بانکی شده و میتواند به سوئیچ بانک یا شرکت ارایه دهنده خدمات پرداخت متصل شده و امکان برقراری ارتباط و انجام تراکنش های مالی را از طریق پروتکل های مورد استفاده توسط مؤسسات مالی فراهم می کند. رمز یک جزء لاینفک در تمام درگاههای پرداخت است، شماره های کارت اعتباری میبایست برای حفاظت در مقابل افراد متقلب رمزگذاری شود.

این قوانین استاندارد امنیتی را استاندارد امنیت داده ها در صنعت کارت های اعتباریPCI-DSS یا ( Payment Card Industry Data Security Standard) PCI می نامند

مشاهده و پرداخت صورتحساب آخرین دوره

روش پرداخت از طریق سامانه خدمات الکترونیکی همراه من

به پرتال همراه من به نشانیmci.irمراجعه و یا اپلیکیشن همراه من را از این نشانی دریافت نمایید.
در اولین مراجعه به سامانه، ابتدا لازم است ثبت نام نموده و سپس از طریق رمز منتخب خود به سامانه وارد شوید.
در بخش "صورتحساب من" گزینه های مربوط به "پایان دوره" و "میان دوره" را انتخاب فرمایید.
پرداخت قبض تلفن ثابت تهران
در صفحه باز شده امکان مشاهده جزئیات کامل صورتحساب وجود داشته و با انتخاب درگاه بانکی مورد نظر، امکان ارسال به درگاه بانک و پرداخت صورتحساب با استفاده از شماره کارت بانکی و رمز اینترنتی وجود دارد.

روشهای موجود جهت پرداخت قبوض همراه اول :

۱.روش پرداخت از طریق پرتال همراه اول

به پرتال همراه اول به آدرسwww.mci.ir مراجعه نمائید.

منوی محصولات و خدمات را انتخاب نمائید.

بروی گزینه ی سرویس ها کلیک نمائید.

گزینه ی روئیت صورتحساب را انتخاب نمائید.

در صفحه باز شده ، شماره تلفن همراه و کدپستی آدرس خود را وارد و سپس پایان دوره یا میان دوره صورتحساب خود را انتخاب کرده و کلید تائید را کلیک نمائید.

در صفحه ای باز شده ضمن روئت صورتحساب خود امکان پرداخت آن از طریق یکی از درگاه بانکهای درج شده در سایت وجود دارد

پيام كوتاه خود را با فرمت اعلام شده بانك موردنظر به شماره اي كه بانك در اختيارتان قرار داده است، ارسال نماييد.
بطور مثال فرمت پيام جهت پرداخت قبوض ازطريق پيام كوتاه در بانك تجارت به شكل زير است:
رمز پرداخت كننده، شناسه پرداخت، شناسه قبض، شماره حساب
توجه: شناسه قبض و شناسه پرداخت در قبوض معرفي گرديده است

۲.روش پرداخت از طريق پيام كوتاه

- پيام كوتاه خود را با فرمت اعلام شده به شماره اي كه بانك در اختيارتان قرار داده است، ارسال نمائيد.
- به طور مثال فرمت پپام جهت پرداخت جرایم قبوض از طريق پيام كوتاه در بانك تجارت به شكل زير ميshy;باشد:
رمز پرداخت كننده + شناسه پرداخت + شناسه قبض + شماره حساب + ۳
توجه: شناسه قبض و شناسه پرداخت در قبوض مصرفي درج شده است.
نكات مهم امنيتي:
۱. پس از رفع نياز از اطلاعات ارسال شده توسط بانك ، براي جلوگيري از پر شدن حافظه موبايل و نيز عدم اطلاع ديگران از شماره حساب شما، توصيه مي شود آن را پاك نمائيد.
۲. در صورتواگذاريسيم كارت يا مفقود شدن آن ، از طريق اينترنت يا شعبه اي كه در آن حساب داريد، اين خدمت را براي شماره موبايل مذكور غير فعال نماييد . عواقب ناشي از عدم اقدام فوق به عهده مشتري است.

- اگر در قسمت پرداخت الكترونيك، گزارش قبض را انتخاب كنيد ، گزارش تائيديه پرداخت شما قابل مشاهده است.

lrm;lrm;lrm;.۴lrm;روش پرداخت قبض از طريقPOS

استفاده از تلفن بانک برای پراخت قبض از روش های دیگر پرداخت آنلاین استفاده از تلفن بانک می باشد. امروزه تبلیغات زیادی از سوی سرویس های پرداخت قبوض برای مردم ارسال می شود و هر کس هر شماره ای را برای پرداخت تبلیغ می کند. از مزایای پرداخت قبوض با تلفن بانک در دسترس بودن و امکان استفاده از هر مکانی و هر زمانی می باشد. پرداخت قبض گاز تاریخ گذشته از جمله معایب سرویس های پرداخت تلفن بانکی عدم امنیت این سرویس ها و نا آشنا بودن اغلب آن ها می باشد. استفاده از نرم افزار پرداخت اینترنتی قبض روش های دیگر پرداخت که بسیار کار آمد می باشد و ضمن داشن مزایایی روش های قبلی، امکان پرداخت همه قبوض مثل قبض آب و قبض گاز و قبض برق و خرید شارژ ایرانسل و همراه اول را دارد، روش پراخت قبوض با نرم افزار می باشد. در پرداخت قبوض با نرم افزار مشترک پس از نصب اپلیکیشن های پرداخت قبوض و ثبت نام کردن در آن ها ضمن پرداخت امکان مشاهده صورت حساب های موجود و استعلام قبض و در پنل کاربری را دارد. پرداخت جریمه با آپ استفاده از نرم افزار های پرداخت آسان قبض بسیار فراگیر شده است و به نظر مردم از نرم افزار های پرداخت به عنوان یک سیستم حسابداری جزئی هم استفاده می کنند که مقدار پرداخت های ماهانه و گروهی را به سادگی ارائه می نماید.

۵.lrm;lrm;lrm;روش پرداخت قبض از طريقTelbank

- با تلفن شماره اعلام شده بانك جهت استفاده از خدمات تلفنshy;بانك تماس برقرار نمائيد.
- تلفن خود را در حالتTONEقرار دهيد.
- شماره کارت خود را وارد کنيد و در پايان کليد ستاره * را فشار دهيد.) در برخي از سيستم ها در صورت يکبار استفاده از سيستم تلفني پرداخت قبوض ، در مراجعات بعدي ، به وارد کردن شماره کارت ، نيازي نمي باشد.
- شناسه قبض را وارد کنيد و کليد ستاره * را فشار دهيد.
- شناسه پرداخت را وارد کنيد و کليد * را فشار دهيد (شناسه قبض و شناسه پرداخت در قبوض مصرفي درج شده است.)
- مبلغ قابل پرداخت مندرج در قبض توسط سيستم قرائت مي گردد.
- اطمينان از صحت يا عدم صحت اطلاعات داده شده را با فشار دكمه مربوطه اپیگیری قبض گاز

علام نمائيد.

- جهت انجام عمليات پرداخت کليد مربوطه را فشار دهيد.
- شماره رمز دوم (رمز مخصوص پايانه هاي مجازي) خود را وارد کنيد و کليد ستاره * را فشار دهيد.
- جهت دريافت اطلاعات قبض يا خاتمه ارتباط کليد مربوطه را فشار دهيد.
- توسط سيستم تلفنبانک ، پيغام پرداخت ، شماره پيگيري و تاريخ پرداخت جهت يادداشت کردن ، اعلام ميshy; شود.
- موارد اعلام شده را يادداشت و نگهداري کنيد تا درصورت نياز به پيگيري مورد استفاده قرار گيرد.

۶.روش پرداخت قبض از طريقATM

- كارت خود را در دستگاه خودپرداز قرار دهيد.
- منوي پرداخت قبض و سپس گزينه تلفنshy; همراه را انتخاب کنيد.
- با استفاده از صفحه کليد دستگاه ، شناسه قبض را وارد کنيد و دکمه ثبت را فشار دهيد. ( شناسه قبض و شناسه پرداخت در قبوض مصرفي درج شده است).
- شناسه پرداخت را وارد کنيد و دکمه ثبت را فشار دهيد.
- شماره حساب مورد نظر خود را (چنانچه حساب جداگانه به کارت شما مرتبط باشد) انتخاب کنيد.
- در اين مرحله ، اطلاعات مربوط به شماره حساب ، مبلغ ، شناسه قبض . در صفحه مانيتور ، نمايش داده ميshy; شود.
- در صورت صحت موارد فوق ، برداشت از حساب و پرداخت قبوض را با دکمه بلي تائيد کنيد.
- پس از رويت شماره پيگيري ، رسيد مربوطه را از دستگاه خودپرداز دريافت نماييد. در اين رسيد، شماره پيگيري ، زمان انجام عمليات ، تاريخ تراکنش ، شماره کارت ، دستگاه خودپرداز شعبه ، شماره حساب ، نوع حساب ، سازمان ذينفع ، مبلغ قبض و شناسه قبض ، درج شده است. ضمنا شماره پيگيري مربوطه در صورتحساب شما نيز درج ميshy; گردد.
- لطفاً رسيد دريافتي را به قبض مربوطه ضميمه کنيد و براي پيگيريshy;هاي احتمالي بعدي ، نزد خود نگهداريد. پرداخت قبوض بارکدخوان

مشاهده سوابق تامین اجتماعی با استفاده از کد ملی در پیشخوان 24

پرداخت با USSD| قبضینو

راهنمای پرداخت قبض با قبضینو

پرداخت ,قبض ,، ,شماره ,قبوض ,های ,خود را ,استفاده از ,پرداخت قبوض ,شناسه قبض ,پرداخت قبض ,تمام درگاههای پرداخت ,امکان برقراری ارتباط ,کارت اعتباری میبایست ,مقابل افراد متقلب

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

vapormosa praytomaeri گروه زبان و ادبیات فارسی استان کردستان برقي تعمير شرکت تولیدی و خدماتی ویراکنترل shopformihan Margaret's page entesharat afrasazepuya metalsazh